تبلیغات
.:. بخشداری نوسود .:. - مصوبات جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای ارائه خدمات و استقبال از مسافرین و مهمانان نوروزی

 

صفحه اصلی

تماس با ما

آرشیو مطالب

طراح قالب

 
  سالی که مزین به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی است را به ملت سرفراز ایران تبریک عرض می نماییم. / بخشداری نوسود /

منوی اصلی
لینکهای سریع

آرشیو ماهانه
فروردین 1394
اسفند 1393
بهمن 1393
آبان 1393
مهر 1393
شهریور 1393
مرداد 1393
تیر 1393
خرداد 1393
اردیبهشت 1393
فروردین 1393
اسفند 1392
بهمن 1392
دی 1392
آذر 1392
آبان 1392
مهر 1392
شهریور 1392
مرداد 1392
تیر 1392
خرداد 1392
اردیبهشت 1392
فروردین 1392
اسفند 1391


آمار بازدید

» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

آخرین اخبار ایران و جهان
 

مصوبات جلسه هماهنگی و برنامه ریزی برای ارائه خدمات و استقبال از مسافرین و مهمانان نوروزی

به گزارش روابط عمومی بخشداری نوسود در راستای ارائه خدمات مطلوب و استقبال ازمسافرین نوروزی جلسه ای با حضور مسئولین ادارات و ارگانها سطح بخش و رؤسای شوراهای اسلامی شهرها و روستا با ریاست آقای مصطفائی در سالن جلسات بخشداری تشکیل گردیده که مصوبات آن در 43 بند به شرح ذیل اعلام می شود.

لذا از اهالی شریف منطقه و مسافرین محترم درخواست می شود تا در صورت مشاهده هرگونه تخلف و نارسایی ها و مشکلات مراتب را جهت پیگیری و اقدام به بخشداری نوسود اعلام فرمایند.   شماره تماس 08327622217

مصوبات جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر بخش نوسود  :


1 – مسئولیت ستاد هماهنگی خدمات سفر در شهر نوسود به عهده شهردار نوسود  و در شهر نودشه به عهده شهردار نودشه بوده و تمام ادارات و ارگانها ملزم به همكاری با آنان میباشند .

2 – مسئولیت  ستاد اسكان در شهر نوسود به عهده رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه نوسود و در شهر نودشه به عهده  نمایندگی آموزش و پرورش  بوده و ادارات و سازمانهائی که دارای مهمانسرا و یا محل اسکان می باشند بایستی با مسئولین ستادهای اسکان همکاری نمایند .

3 - مقرر گردید شهرداری های نوسود و نودشه تا تاریخ 25/12/92 اسفند ماه جاری نسبت به پاکسازی ، رفع سد معبر و نظافت معابر سطح شهر و خیابانهای اصلی و ساماندهی مبادی ورودی و خروجی شهراقدام نمایند.

4 - مقرر گردید شهرداری ها و ادارات مخابرات و آب و فاضلاب شهرهای نوسود و نودشه ضمن ترمیم حفاری های گذشته از هر گونه حفاری در ایام تعطیلات نوروزی تا  15 فروردین ماه خودداری نمایند .

5 - مقرر گردید مسئول امور صنفی ، شهرداری های نوسود ونودشه ،  شورا های اسلامی در ارتباط با سرویس دهی عمومی ، كنترل و تثبیت قیمت های صنوف مختلف و بازارچه های مرزی ، عملکرد  تاكسی ها و آژانس ها و خبازی ها با نظارت بازرسین بازرگانی همکاری لازم را به عمل آورند . ادامه مطلب...


6 - مقرر گردید در طول ایام تعطیلات  شهرداریها  با هماهنگی كلانتری های نوسود و نودشه  به کارکرد ترمینال های مسافر بری و تاکسی های درون شهری جهت سرویس دهی مناسب به  مسافران نوروزی نظارت وکنترل نمایند .

7 – مقرر گردید مراکز بهداشتی و درمانی با همکاری مراکز فوریت های پزشکی نوسود و نودشه به صورت شبانه روزی جهت انجام هر گونه ماموریت اضطراری آمادگی لازم را داشته باشد .

8 - مقرر گردید مراكز بهداشتی درمانی شهرهای نوسود و نودشه با برقراری كشیك منظم در پاسخگویی و انجام امورات مربوطه خصوصاً تامین دارو ، پزشک و تدارکات لازم درطول ایام تعطیلات جهت ویزیت بیماران و حوادث احتمالی آمادگی لازم داشته و با همکاری مامورین بهداشت محیط  بر توزیع مواد غذایی توسط فروشندگان ، رستورانها و کبابی ها و اغذیه فروشان و کنترل بهداشت آب شرب شهروندان نظارت لازم را داشته باشند .

9 – مقرر گردید با توجه به اینکه قهوه خانه های بین راهی محور نودشه - زلته پذیرای مهمانان نوروزی کثیری می باشد لازم است مركز بهداشتی نودشه با همكاری شهرداری و شورای اسلامی شهر نودشه مواد خوراكی كبابی ها و قهوه خانه  های مسیر را  مرتبا ً كنترل و آنان  را نسبت به رعایت  موارد بهداشتی ملزم نمایند .

10- مقرر گردید ادارات برق نوسود و نودشه با هماهنگی  شهرداری های نوسود و نودشه در مورد برقراری مناسب روشنایی معابر سطح شهر ها و روستا های تابعه و بخصوص میادین و پاركها و تعویض چراغ های شكسته اقدم لازم را بعمل آورند .

11 – مقرر گردید جهت رفاه حال مسافران و گردشگران ، اداره راه و ترابری  شهرستان پاوه در خصوص اعزام اكیپ سیار امداد نوروزی شامل (مكانیك و باطری ساز ) در سطح محور های بخش نوسود  اقدام لازم را بعمل آورند . 

12– مقرر گردید کلیه اداراتی که دارای ساختمان سرایداری و مهمانسرا بوده نسبت به آماده سازی آن اقدام  تا در صورت لزوم در اختیار مهمانان نوروزی قرار گیرد.

13 – با توجه به وضعیت کوهستانی بخش نوسود مقرر گردید اداره راه و ترابری شهرستان پاوه در ایام تعطیلات همه روزه  نسبت به اعزام اكیپ های سیار نوروزی به منظور ریزش برداری مداوم جاده های حوزه استحفاظی بخش و تیغه زنی ، لكه گیری و پاكسازی جاده های مسیر مقبره سید عبیدالله ( كوسه هجیج ) ، جاده روستای شیخان و شركان  ، بازگشایی جاده دالانی به گردنه ته ته اقدام لازم را معمول دارند .

14 – مقرر گردید شهرداری های نوسود و نودشه با همکاری شوراهای اسلامی هماهنگی لازم را با هلال احمر شهرستان پاوه جهت دایر نمودن چادر راهنما در ابتدا و ورودی شهر های مذکور معمول نمایند .

15 – مقرر گردید بانک های سطح بخش با برقراری کشیک منظم نسبت به تجهیز باجه های خود پرداز بانکی و رفع نقص به موقع آنها در ایام نوروز اقدام نمایند .

16- مقرر گردید جهت روان سازی ترافیك درون شهری شهرهای نوسود و نودشه در طول ایام تعطیلات نوروزی  کلانتری های نوسود و نودشه با پیگیری از طریق فرماندهی انتظامی شهرستان پاوه جهت اعزام مامور راهنمایی و رانندگی و استقرار آن به صورت تمام وقت در مکان ها و میادین اقدام و تمهیدات لازم را اتخاذ نمایند .

17 - مقرر گردید اداره آموزش و پرورش منطقه نوسود و نمایندگی آن در نودشه نسبت آماده سازی و مهیا نمودن کلیه مكانها و مدارس پیش بینی شده  برای استقرار گردشگران و كاروانهای راهیان نور اقدام لازم را معمول و مسئولین اماکن اسكان در شهرهای نوسود و نودشه را با ذکر نام و شماره تماس جهت آگاهی و هماهنگی های لازم به مسئولین ستاد هماهنگی خدمات سفر معرفی نمایند .

18- مقرر گردید مسئولین ستادهای اسكان در شهرهای نوسود و نودشه نسبت به نصب پلاكارد خیر مقدم مهمانان و گردشگران نوروزی در ورودی شهرهای مذكور اقدام لازم را بعمل آورند و جهت سهولت دسترسی گردشگران شماره تلفن تماس محلهای اسكان و مسئولین مربوطه را نیز در محل های تفریحی و شلوغ نصب نمایند .

19- مقرر گردید كلانتری های نوسود و نودشه با همكاری گروهان مرزی نوسود نسبت به گشت زنی شبانه روزی در محور های سطح بخش نوسود ضمن تكریم و احترام به مسافران و گردشگران نوروزی به منظور برقراری امنیت اقدام لازم را به عمل آورند .

20- مقرر گردید كلانتری های نوسود و نودشه به منظور برقراری آسایش و آرامش شهروندان ، مسافران و گردشگران نوروزی نسبت به شناسایی و برخورد قانونی با عوامل فروش و عرضه مواد محترقه اقدام نمایند .

21 – مقرر گردید فرماندهان محترم نیروهای نظامی و انتظامی بخش با همکاری و هماهنگی همدیگر نسبت به برقراری اكیپ های گشت زنی مداوم در مسیر های ضروری اقدام نمایند .

22- مقرر گردید مسئول امور صنفی بخش با هماهنگی اداره بازرگانی شهرستان پاوه در مورد  كنترل و نظارت مستمر بر قیمت ها خصوصاً  افزایش  قیمت گوشت قرمز و میوه تمهیدات لازم را معمول دارند .

 23- مقرر گردید شهرداران و شوراهای اسلامی نودشه و نوسود و دهیاران روستاهای تابعه به مناسبت روز درختکاری ضمن هماهنگی با اداره منابع طبیعی شهرستان پاوه و به هر طریق ممکن نسبت به تهیه نهال های مورد نیاز و درختکاری در مکان های مناسب اقدام لازم معمول نمایند .

24- مقرر گردید جایگاه های عرضه مواد سوختی نوسود و نودشه نسبت به  تامین بنزین مورد نیاز شهروندان و مسافران نوروزی در ایام تعطیلات تمهیدات لازم را معمول و به صورت شبانه روزی در محل جایگاه ها حضور داشته باشند .

25- مقرر گردید فرماندهان محترم گروهانهای انتظامی نوسود و هیروی در محور های استحفاظی خصوصاً دژبانی ملندر  ، دوآب و سه راه شهداء نیرو های تحت امر خود را توجیه نموده تا  ضمن تكریم و احترام به راهیان نور،  مسافران و گردشگران نوروزی را در تعیین مسیر تردد راهنمایی نمایند .

26– مقرر گردید کلیه ادارات و ارگانها ، خصوصاً  شهرداری ها  ، ادارات آموزش و پرورش ، پست ، دامپزشكی ، جهاد كشاورزی ، بانك ها ، آب و فاضلاب ، برق ، مخابرات و مراکز بهداشتی درمانی تا تاریخ 25/12/92 لیست کشیک ایام تعطیلات نوروزی خود را با ذکر شماره تلفن تماس به بخشداری نوسود ارسال نمایند .

27– مقرر گردید شهرداری های نوسود و نودشه جهت آمادگی لازم در مقابل آتش سوزی های احتمالی نسبت به آماده نمودن واحد ها و خودرو های آتش نشانی خود  اقدام لازم را به عمل آورند .

28 – مقرر گردید نماینده امور صنفی بخش نوسود خبازی های سطح بخش را در رعایت دقیق ساعات کاری برابر قوانین و مقررات تعزیرات آرد و نان توجیه نموده و ضمن تکریم و احترام به مهمانان نوروزی اهتمام لازم را به عمل آورده و در این زمینه کنترل و نظارت لازم را معمول نماید .

29 – مقرر گردید شرکت تعاونی روستایی و سایر عاملین توزیع گاز ضمن تامین گاز مایع شهروندان نسبت به تامین گاز مورد نیاز محل اسکان میهمانان نوروزی با مسئولین ستاد همکاری لازم را به عمل آورد .

30 – مسئول امور صنفی بخش با همکاری شهرداری های نوسود و نودشه  به منظور جلوگیری از احتمال وقوع حوادث ناشی از مواد محترقه به صورت اطلاعیه فروشندگان اینگونه مواد را از فروش آن منع نموده و متذکر شوند در صورت وقوع هر گونه حادثه ای در این رابطه عواقب آن متوجه فروشندگان مواد بوده و برابر قوانین و مقررات مربوطه برخورد خواهد گردید .

31- مقرر گردید شهرداری های نوسود و نودشه  نسبت به رنگ زدن سرعت گیر های سطح شهر اقدام لازم را به عمل آورد .

32- مقرر گردید ادارات و ارگانهای مربوطه نسبت به تامین سوخت مکان ها و مهمانسراهای در نظر گرفته شده جهت اسکان مهمانان نوروزی پیگیری  و اقدام لازم را معمول نمایند .

33- مقرر گردید کلانتری های تابعه با همکاری گروهان مرزی نوسود در طول ایام نوروز از جابجایی بدون مجوز هر گونه لوازم خانگی ، اثباب و اثاثیه منزل و نیز جابجایی هر نوع دام اقدام لازم را به عمل آورند .

34- مسئول ستاد هماهنگی خدمات سفر و مسئول ستاد اسکان با همکاری اداره میراث فرهنگی نسبت به تهیه بنر خیر مقدم به مسافرین و كاروان راهیان نور ، بروشور و سی دی اماكن دیدنی ، زیارتی و غیره اقدام  و در اختیار مسئولین ستاد بخش قرار داده و همچنین افراد توانمند با روابط عمومی بالا و مسلط در زمینه های گفتاری و رفتاری در چادرهای راهنمای مسافرین استفاده نماید .

35- مقرر گردید با توجه به كثرت حضور مهمانان نوروزی در زیارتگاه سلطان اسحاق روستای شیخان ،‌ مركز بهداشتی درمانی نوسود جهت جلوگیری از بروز بیماری های واگیر در طول ایام تعطیلات نوروزی نسبت به بازدید وكنترل بهداشتی اقدام لازم را معمول نمایند .

36 – مقرر گردید فرماندهی محترم انتظامی شهر نوسود و نودشه با برقراری گشت مداوم با موتور سواران متخلف و افرادی كه به نوعی بوسیله خودرو باعث سلب آرامش عمومی شهروندان می شوند برخورد قانونی لازم را معمول نمایند . تردد دوآب در سطح شهر در ایام مذكور نیز  از  این  امر مثتثنی نمی باشد .

37- مقرر گردید ادارات و ارگانهای تابعه در صورت داشتن فضا جهت اسكان مهمانان نوروزی نسبت به اعلام آن به اداره آموزش و پرورش و شهرداری های تابعه اقدام نمایند .

38- مقرر گردید مسئولین ستاد پیگیری لازم جهت سهولت تردد اهالی شهر و روستاهای تابعه در روز سیزدهم فروردین ماه در محور دوآب – روستای هیروی كه از جاذبه های گردشگری خاصی برخوردار می باشد را از طریق فرماندهان محترم نیروهای نظامی و انتظامی مستقر در دوآب  معمول نموده و قبلا نتیجه را به بخشداری اعلام نمایند .

39 – مقرر گردید با توجه به موقعیت مرزی منطقه به منظور جلوگیری از وقوع هر گونه حادثه احتمالی ناشی از انفجار مواد به جا مانده جنگ تحمیلی در طول ایام نوروز ،‌ گروهان مرزی نوسود با گشت زنی در مسیر خروجی شهر نوسود به طرف  شوشمی تمهیدات لازم را معمول و ضمن راهنمایی  و هدایت مسافران ، گردشگران  و کاروانهای راهیان نور از ورود آنان به مناطق ممنوعه و آلوده به مین جلوگیری نمایند .

40- مقرر گردید در صورت کمبود وسائل و امکانات و درخواست مسئولین ستاد جهت تجهیز اماكن اسكان مهمانان و مسافران نوروزی ، جمعیت هلال احمر شهرستان نسبت به تهیه و تحویل اقلام مورد نیاز از جمله زیرانداز و پتو به صورت امانی اقدام نماید .

41 – كلیه ادارات و ارگانها نسبت به تعویض پرچم جمهوری اسلامی سر درب اداره مربوطه اقدام نمایند .

42 – مقرر گردید مسئولین ستاد اسكان مهمانان نوروزی نسبت به آمار گیری كامل و دقیق از مسافران و گردشگران بخش از تاریخ 28/12/92 لغایت 20/1/93 به صورت روزانه و به تفكیك اقدام و گزارش آن را به این بخشداری ارسال نمایند .

43 – مقرر گردید اداره مخابرات شهرستان پاوه به مراكز مخابراتی شهر های نوسود و نودشه اعلام نمایند به منظور پاسخگویی به مشكلات احتمالی مشتركین در ایام تعطیلات نوروزی ، مسئولین دفاتر مذكور در محل كار حضور مداوم داشته باشند .

جلسه ساعت 12 ظهر با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد (ص) پایان پذیرفت .


 سه شنبه 20 اسفند 1392

نظرات (

مطالب پیشین

» متن پیام نوروزی رییس جمهوری در آغاز سال ۱۳۹۴
» متن پیام نوروزی مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۴
» کاشت بیش از 1600 اصله نهال در بخش نوسود به مناسبت روز درختکاری
» آقای منصور وهابی به سمت رئیس آموزش و پرورش منطقه نوسود منصوب شد
» مراسم با شکوه راهپیمایی 22 بهمن در شهرهای نوسود و نودشه
» مشروحی از سخنان دکترمنوچهری در جمع نمازگزاران شهرنودشه
» امام جمعه شهر نودشه مطالبات مردم این شهر را از نماینده اورامانات بیان کرد
» مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه:مهمترین دستاورد دولت تدبیر و امید ایجاد آرامش در جامعه است
» فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد
» معاون استاندار کرمانشاه:اعتیاد زاییده توسعه نیافتگی و بد توسعه یافتگی جوامع است
» معاون استاندار کرمانشاه: سیاست دولت بر توسعه مشارکتهای مردمی در همه سطوح است
» ارتحال عالم ربانی ، حضرت آیت الله مهدوی کنی تسلیت باد
» 25 مهرماه سالروز سفر تاریخی و به یاد ماندنی رهبر معظم انقلاب (مد) به شهرستان پاوه مبارکباد
» اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش نوسود برگزار شد
» مصطفایی:در ساخت وسازها رعایت ضوابط و اصول فنی مورد توجه قرار گیرد.
» بازدید نمایشگاه كانون پرورشی فکری کودکان شهر نوسود به مناسبت هفته ملی کودک
» دیدار با فرماندهان و نیروهای مرزبانی و کلانتریهای نوسود ونودشه و تبریک هفته نیروی انتظامی
» هفته نیروی انتظامی گرامی باد
» عید سعید قربان مبارک باد
» نواخته شدن زنگ آغاز سرشماری عمومی کشاورزی منطقه نوسود به صورت نمادین در دبستان امام محمد غزالی شهر نوسود

» لیست کامل مطالب ارسالی


معرفی سایت


بسمه تعالی

وب سایت بخشداری نوسود ورود
همه شما بزرگواران را به دنیای
مجازی گرامی میدارد.جستجو

 

     

پیوند ها

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
پایگاه اطلاع رسانی دولت
خبرگزاری مجلس شورای اسلامی
پورتال وزارت کشور
پورتال استانداری کرمانشاه
زیرو پورتال فرمانداری شهرستان پاوه
پایگاه اینترنتی امام جمعه پاوه
شورای اسلامی شهر نودشه
استان پنجم
خبرگزاری مهر
خبرگزاری فارس
خبرگزاری کار ایران (ایلنا)
خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)
خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)
واحد مرکزی خبر
جهان نیوز
خبر آنلاین
تابناک
خبرساز
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نودشه
دفتر ارتباطات و اطلاع رسانی دکتر منوچهری

صفحه اصلی |  تماس با ما |  اضافه به علاقه مندی ها | ذخیره صفحه | طراح قالب


Copyright © 2012 by bakhshdari-nawsud.ir
Designed By : hawli.mihanblog.com