تبلیغات
.:. بخشداری نوسود .:. - دکتر نعمت الله منوچهری :کلمه مقاوم برای نوسود ونودشه وپاوه واین منطقه بسیار شایسته وبرازنده است

 

صفحه اصلی

تماس با ما

آرشیو مطالب

طراح قالب

 
  سالی که مزین به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی است را به ملت سرفراز ایران تبریک عرض می نماییم. / بخشداری نوسود /

منوی اصلی
لینکهای سریع

آرشیو ماهانه
فروردین 1394
اسفند 1393
بهمن 1393
آبان 1393
مهر 1393
شهریور 1393
مرداد 1393
تیر 1393
خرداد 1393
اردیبهشت 1393
فروردین 1393
اسفند 1392
بهمن 1392
دی 1392
آذر 1392
آبان 1392
مهر 1392
شهریور 1392
مرداد 1392
تیر 1392
خرداد 1392
اردیبهشت 1392
فروردین 1392
اسفند 1391


آمار بازدید

» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

آخرین اخبار ایران و جهان
 

دکتر نعمت الله منوچهری :کلمه مقاوم برای نوسود ونودشه وپاوه واین منطقه بسیار شایسته وبرازنده است

به گزارش روابط عمومی بخشداری نوسود دکتر نعمت الله منوچهری نماینده ی مردم شریف اورامانات در مجلس شورای اسلامی در جلسه ی شورای اداری بخش نوسود مطالب مسبوط و مهمی در زمینه های مختلف بیان نمود که مختصری از موارد بیان شده اعلام میشود.

دکتر نعمت الله منوچهری ابتدا گفت : خداوند را سپاس میگویم که بنده را در مسئولیت خطیر نمایندگی مردم قرار داد که زبان گویا و رسای این مردم با فرهنگ و شریف در مجلس شورای اسلامی باشم تا مشکلات و درخواست های شمارا به گوش مسئولین برسانم و پایبند به اصول اولیه همان اصولی که با تکیه بر آنها پا به میدان گذاشتم یعنی دین داری ، مردم داری و نخبه پروری و اصول استفاده از خرد جمعی برای مبارزه با ویژه خواری _ رانت خواری و هرگونه سوء استفاده  افرادی که می خواهند به مردم خیانت کنند وحق مردم را پایمال کنند. و سپاس برای خداوند متعال که نعمت جمهوری اسلامی را  به ما عطا کرد و اینکه همواره از مشکلات صحبت می کنیم اینها باعث نمی شود که نعمت والا و بزرگ جمهوری اسلامی را از یاد ببریم.

نماینده ی مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی در مورد دوره ی نهم نمایندگی گفت : این دوره دوران سختی بود و همه آن را باور داریم ، مشکلات هدفمندی یارانه ها _ افزایش فقر و بیکاری _ وضع تحریمهای اقتصادی _ کمبود اعتبارات عمرانی و جاری و کمبود استخدام نیروی انسانی و از این قبیل  بار سنگین  بر دوش مجلس شورای اسلامی و سایر مسئولان بوده که شرایط سختی را برای ما فراهم کرده است.مرحله ی دوم هدفمندی یارانه ها پیش رواست.نباید کاری کنیم که دوباره دچار آزمون و خطا شویم.عملکرد دولت در این زمینه ها باید به سمت عدالت پیش رود و با اجرای مرحله ی دوم هدفمندی یارانه ها سعی کنیم مشکلات مردم را کمتر کنیم.

دکتر منوچهری در مورد موضوع هسته ای و مذاکرات گروه 1+5 نیز گفت : جایی که رهبر معظم انقلاب خوش بین نیست ما نباید خوش بین باشیم چون که از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا به امروز دشمنان ایران اسلامی به فکر براندازی و تضعیف نظام جمهوری اسلامی بوده اند لذا ما به شدت از تیم مذاکره کننده ی هسته ای حمایت میکنیم و یک قدم از حق و حقوق خود در این رابطه عقب نشینی نخواهیم کرد.آپلود عکس
ادامه مطلب

ایشان در ارتباط با نظام سلامت نیز گفتند  : هدف نهایی نمایندگان مجلس کاهش پرداختها و هزینه ها از جیب بیماران است و از بیماران دفاع کنیم و اعتبارات خوبی در بودجه ی سال جاری در این رابطه پیش بینی شده است.

آقای دکتر منوجهری در ادامه در مورد منطقه ی نوسود گفت : کلمه ی مقاوم برای نوسود و نودشه و پاوه و این منطقه بسیار شایسته و برازنده است زیرا زمانی که منطقه آماج حملات همه جانبه ی دشمن بود و منطقه در گیر جنگ تحمیلی بود و انواع گلوله ها و توپ ها به کنار این مردم اصابت می کرد و عزیزانشان شهید می شدند لحظه ای منطقه و میدان نبرد و مقاومت را خالی نکردند.

نماینده ی مردم در مجلس شورای اسلامی در مورد گازرسانی به شهرهای نودشه و نوسود نیز اظهار نمود : شنیده ایم که میگویند گازرسانی به این شهرها توجیه اقتصادی ندارد من یک تار موی سر یک شهید را نه تنها به توجیه مبحث گازرسانی و آبرسانی بلکه  با تمام توجیهات اقتصادی دنیا عوض نمیکنم و این پروژه  نیر بایستی عملیاتی شود.

ایشان در مورد مرز مشترک با کشور عراق نیز گفت :  اورامانات از چهار شهرستان تشکیل شده است دوتا از این شهرستان ها کاملا مرزی هستند . قبلا می گفتند مرز هم تهدید است هم فرصت و باید کاری کنیم تا تهدیدها را به فرصت ها تبدیل کنیم.بنده این را قبول ندارم دیگر مرز فرصت است و تهدید نسبت مردم عزیز منطقه با کمک نیروهای نظامی و انتظامی خودشان امنیت را برقرار کردند و خواهند کرد انشاالله از این به بعد بیشتر از گذشته از فرصت مرز برای تامین درآمد بیشتر مردم استفاده شود.

دکتر منوچهری در مورد گردشگری منطقه اظهارنمودند: شهرستان پاوه و خصوصا منطقه ی نوسود به عنوان قطب گردشگری استان مطرح است و قطعا با توجه به شرایط و احداث دو تا سد و نیروگاه و وجود پتانسیل مرز شوشمی در آینده شاهد دگرگونی و رونق گردشگری بیشتر و اقتصادی منطقه خواهیم بود.ساماندهی بازارچه ها خصوصا بازارچه ی کوله بری بسیار خوب انجام شده و این اقدامات و حرکاتی است که مارا بیشتر به سوی برقراری عدالت سوق می دهد.

دکتر منوچهری با اشاره به کارهای پیگیری شده و دست اقدام از جمله بیمارستان200 تختخوابی روانسر برای کل منطقه و شروع به کار بیمارستان ثلاث باباجانی _ برقراری مستمری برای رزمندگان بالای یکسال خدمت احتساب امتیاز مناطق جنگی برای فرهنگیان منطقه _ شریانی کردن و احداث آزاد راه قازانچی _ روانسر _ پاوه _ نوسود و تقویت بازار چه های مرزی و بسیاری دیگر از کارهای خرد و کلان گفت :قطعا اجرای این پروژه ها در رونق همه جانبه ی منطقه ی اورامانات تاثیر زیادی دارد.

نماینده ی محترم مردم در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با مشکلات مطرح شده در جلسه نیز اظهار داشت: من در این جلسه حدودا 45 مورد مشکلات و خواسته های به حق برای پیشرفت منطقه یادداشت کردم قول میدهم با تلاش و پیگیری مضاعف و با کمک دولت و مشاور محترم وزیر و مسئولین استانی و شهرستانی و خود بخشدارکه درخواستها ومشکلات را مطرح کرد همه ی آنها را حل و فصل کنیم.

منظورخواسته هایی است که در بخش اول گزارش منعکس شده است.

دکتر منوچهری در ادامه در خصوص مباحث فرهنگی _ بهداشتی _ تعامل مثبت با نیروهای نظامی و انتظامی _ اعتبارات عمرانی _ پروژه های سد سازی منطقه نیز مطالبی ارائه فرمود و در خصوص برقراری امنیت نیز گفت : بنده به عنوان نماینده ی مجلس و خدمتگزار این مردم در شهرستان حاضرم اسلحه بدستگیرم واز مرزها پاسداری کنم تا شما  آسوده و راحت و آرامش داشته باشید.

 سه شنبه 12 فروردین 1393

نظرات (

مطالب پیشین

» متن پیام نوروزی رییس جمهوری در آغاز سال ۱۳۹۴
» متن پیام نوروزی مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۴
» کاشت بیش از 1600 اصله نهال در بخش نوسود به مناسبت روز درختکاری
» آقای منصور وهابی به سمت رئیس آموزش و پرورش منطقه نوسود منصوب شد
» مراسم با شکوه راهپیمایی 22 بهمن در شهرهای نوسود و نودشه
» مشروحی از سخنان دکترمنوچهری در جمع نمازگزاران شهرنودشه
» امام جمعه شهر نودشه مطالبات مردم این شهر را از نماینده اورامانات بیان کرد
» مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه:مهمترین دستاورد دولت تدبیر و امید ایجاد آرامش در جامعه است
» فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد
» معاون استاندار کرمانشاه:اعتیاد زاییده توسعه نیافتگی و بد توسعه یافتگی جوامع است
» معاون استاندار کرمانشاه: سیاست دولت بر توسعه مشارکتهای مردمی در همه سطوح است
» ارتحال عالم ربانی ، حضرت آیت الله مهدوی کنی تسلیت باد
» 25 مهرماه سالروز سفر تاریخی و به یاد ماندنی رهبر معظم انقلاب (مد) به شهرستان پاوه مبارکباد
» اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش نوسود برگزار شد
» مصطفایی:در ساخت وسازها رعایت ضوابط و اصول فنی مورد توجه قرار گیرد.
» بازدید نمایشگاه كانون پرورشی فکری کودکان شهر نوسود به مناسبت هفته ملی کودک
» دیدار با فرماندهان و نیروهای مرزبانی و کلانتریهای نوسود ونودشه و تبریک هفته نیروی انتظامی
» هفته نیروی انتظامی گرامی باد
» عید سعید قربان مبارک باد
» نواخته شدن زنگ آغاز سرشماری عمومی کشاورزی منطقه نوسود به صورت نمادین در دبستان امام محمد غزالی شهر نوسود

» لیست کامل مطالب ارسالی


معرفی سایت


بسمه تعالی

وب سایت بخشداری نوسود ورود
همه شما بزرگواران را به دنیای
مجازی گرامی میدارد.جستجو

 

     

پیوند ها

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
پایگاه اطلاع رسانی دولت
خبرگزاری مجلس شورای اسلامی
پورتال وزارت کشور
پورتال استانداری کرمانشاه
زیرو پورتال فرمانداری شهرستان پاوه
پایگاه اینترنتی امام جمعه پاوه
شورای اسلامی شهر نودشه
استان پنجم
خبرگزاری مهر
خبرگزاری فارس
خبرگزاری کار ایران (ایلنا)
خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)
خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)
واحد مرکزی خبر
جهان نیوز
خبر آنلاین
تابناک
خبرساز
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نودشه
دفتر ارتباطات و اطلاع رسانی دکتر منوچهری

صفحه اصلی |  تماس با ما |  اضافه به علاقه مندی ها | ذخیره صفحه | طراح قالب


Copyright © 2012 by bakhshdari-nawsud.ir
Designed By : hawli.mihanblog.com