تبلیغات
.:. بخشداری نوسود .:. - بازدید دوره ای فرماندار پاوه در معیت مدیران اجرایی شهرستان (از روستاهای بخش نوسود)

 

صفحه اصلی

تماس با ما

آرشیو مطالب

طراح قالب

 
  سالی که مزین به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی است را به ملت سرفراز ایران تبریک عرض می نماییم. / بخشداری نوسود /

منوی اصلی
لینکهای سریع

آرشیو ماهانه
فروردین 1394
اسفند 1393
بهمن 1393
آبان 1393
مهر 1393
شهریور 1393
مرداد 1393
تیر 1393
خرداد 1393
اردیبهشت 1393
فروردین 1393
اسفند 1392
بهمن 1392
دی 1392
آذر 1392
آبان 1392
مهر 1392
شهریور 1392
مرداد 1392
تیر 1392
خرداد 1392
اردیبهشت 1392
فروردین 1392
اسفند 1391


آمار بازدید

» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

آخرین اخبار ایران و جهان
 

بازدید دوره ای فرماندار پاوه در معیت مدیران اجرایی شهرستان (از روستاهای بخش نوسود)

روابط عمومی بخشداری نوسود؛ اگر به تدوین برنامه زمانبندی بازدیدهای دوره ای جناب آقای فرماندار در هفته های اخیر تاملی گذرا داشته باشیم، در بیشتر مواقع زمان آن را بعد از اذان صبح و یا عصر می بینیم، امروز نیز یکی از آن روزهایی بود که در رأس ساعت ۵:۳۰ دقیقه صبح روز شنبه مورخ ۹۳/۰۶/۱۵ شاهد حضور جمعی از مدیران اجرایی شهرستان در محل فرمانداری پاوه بودیم تا در معیت فرماندار محترم شهرستان بازدید دوره ای از روستاهای بخش نوسود داشته باشند.

در تاریکی شب کاروان مدیران اجرایی در قالب سه ماشین عازم شهر نوسود شدند تا از نزدیک شاهد بررسی فعالیت های در حال انجام و برنامه های پیش روی روستاهای وزلی، نروی، شرکان و توسعه فعالیت های مرز شوشمی بخش نوسود باشند.

آپلود عکس

اولین ایستگاه توقف مسئولین اجرایی شهرستان روستای وزلی بود، صبح زود قبل از آنکه شروع فعالیت های یومیه اهالی شروع گردد سالم مصطفایی بخشدار نوسود در گزارشی توانمندی ها و مشکلات روستا را تشریح نمود و عضو شورای اسلامی روستای وزلی نیز برآن صحه نمود.

بخشدارنوسود در ادامه اهم فعالیت های موجود درخصوص کمبود آب شرب روستا افزود: یکی از معضلات این روستا کمبود آب شرب بوده که با اهتمام آب و فاضلاب روستایی اقداماتی در حال انجام داریم.

مصطفایی در این راستا تصریح نمود: در شرایط فعلی کمبود آب روستا با آب رسانی سیار توسط تانکر حمل آب برطرف گردیده و اخیراً نیز مبلغی معادل ۸۰۰٫۰۰۰٫۰۰۰ ریال به منظور بازسازی و احداث منبع آب تخصیص یافته است.

     آپلود عکس

پرویز ایده پور فرماندار پاوه اهمیت به مناطق روستایی و رفع مشکلات مردم را باید سرلوحه ی فعالیت های کاری خود دانست و در ادامه افزود: مردمان مناطق روستایی مردمانی صادق و بی آلایشند با کمترین توجه، می توانیم بیشترین میزان رضایتمندی را در این مناطق داشته باشیم.

محمدی پور رئیس آبفای روستایی نیز محل تأمین اعتبار مورد نظر را استانی عنوان نمود و در ادامه افزود که پیمانکار مربوطه مشخص و در هفته ی آینده عملیات احداث و بازسازی منبع آب شرب روستا انجام می گیرد.

یکی دیگر از مشکلات روستا دفع فاضلاب روستای مورد نظر بود که فرماندار پاوه انجام این امر را مشارکتی عنوان نمود و خطاب به رئیس آبفای روستایی و عضو شورای اسلامی روستا افزود: آب و فاضلاب روستایی برآورد دقیقی از طول خط انتقال و هزینه عملیات اجرایی آن را برآورد نموده و شورای اسلامی روستا نیز با تآمین نیروی کار زمینه اجرای این پروژه را فراهم آورند.

مهندس رضایی رئیس بنیاد مسکنن شهرستان بر اجرای طرح هادی روستا تاکید کرد و افزود درصورت تأمین اعتبار طرح هادی ادامه طرح هادی روستا با سنگ فرش نمودن میدان روستا، آبنما و… ظرافت خاصی به این روستا بخشیده می شود.

مقصد بعدی نیز روستای نروی بود. این روستا نیز همچون اکثر روستاهای شهرستان با مشکل کمبود آب مواجه بود و بخشی از کمبود آن نیز از طریق تانکر حمل آب و از محل روستای وراء (آب چشمه بل) انجام می گیرد.

امام جمعه و رئیس شورای اسلامی روستا نیز مشکلات روستا را خدمت فرماندار محترم و هیئت همراه برشمرد وخ واستار اهتمام ویژه مسئولین محترم امر شدند.

بخشدار نوسود نیز در ادامه بر انجام برق رسانی به قبرستان جدید روستا و نیز جاده ورودی منتهی به روستا به طول ۸۰۰ متر با اعتبارات معادل ۴۰۰ میلیون ریال از طریق اداره برق شهرستان اجرا شده است.

آپلود عکس

سالم مصطفایی از دیگر فعالیت های روستا را احداث ساختمان دهیاری روستا دانست، وی اعتبار اولیه را بالغ بر ۱۰۰ میلیون ریال عنوان نمود و احداث آن را در دستور کارتعریف نمود.

محمدی پور نیز بهسازی چشمه، احداث منبع ذخیره آب و اصلاح شبکه آب رسانی روستای نروی را ازدیگر برنامه های آبفای روستایی عنوان نمود و افزود: مبلغ ۱۲۰۰میلیون ریال جهت این امر تخصیص یافته که امید می رود پس از تشریفات قانونی به مرحله اجراء در آید.

یکی دیگر از مشکلات روستا را می توان در عدم آسفالت محور وزلی به نروی بطول ۲ کیلومتر عنوان نمود؛ مهندس شهریاری در این رابطه یادآوری نمود با اقدامات انجام گرفته در تغییر و اصلاح مسیر قریب ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته و الان جاده مورد نظر در بهترین وضعیت قرار دارد، در آخرین رایزنی های معمول کارشناسان وزارتخانه در این رابطه یادآور شدند در سیاست گذاری های اخیر مقرر است اعتباری تخصیص نگردد و آنان فقط قیر را تقبل نمودند، علی ایحال در صورت وصول قیر ما در اسرع وقت آسفالت راه ورودی را آغاز می نمائیم.

 آخرین نقطه ی بازدید فرماندار شهرستان از مناطق روستایی بخش نوسود در این روز کاری روستای شرکان بود، شرکان یکی از جاذبه های دیدنی منطقه اورامانات است. بافت سنگی پله ای آن، وجود دالان ها و درب های چوبی همچنان در این روستا خود نمایی می نماید.

مهندس آرش رضایی مدیر بنیاد مسکن شهرستان پاوه در وصف روستا گفت: اخیراً از نماینده دفتر مرکزی دعوت به عمل آمد و با تصویر برداری از کلیه ی موقعیت مکانی روستا و بازخورد آن در جلسه ستاد بافت با ارزش مرکزی، خوشبختانه کلیه حاضرین جلسه به اتفاق آراء مبهوت زیبایی های روستا شده و این روستا را به عنوان بافت با ارزش مورد توجه قرار دادند، همین موضوع زمینه اهتمام بیشتر را در پی داشته و دارد. به عبارتی این روستا به سان هجیج و شمشیر به عنوان بافت با ارزش مشمول اعتبارات ویژه از مرکز گردیده و موجبات رونق بیشتر روستا را در پی خواهد داشت.

مهندس رضایی از مردم روستا درخواست نمود در مرمت و بازسازی روستا به قواعد بافت با ارزش توجه کنند و از مصالح دیگر (بلوک و آجر..) استفاده ننمایند.

بخشدار نوسود نیز یکی از کارکردها توسعه در روستا را برق رسانی به مسیر جاده جدید روستا عنوان نمود که فاز اول آن با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون ریال از طریق اداره برق شهرستان در حال اجراء می باشد.

سالم مصطفایی ساماندهی و بهسازی محیط، مرکز تجمع و پارکینگ ماشین آلات داخل روستا با کمک های بخشداری و شورای اسلامی و دهیاری و مشارکت مردم در حال اجراست. (در این ساماندهی نقدی بر انجام آن وجود دارد که می شد بجای بتون ریزی هزینه مورد نظرسنگفرش می شد، قدمت درخت چنار شرکان می طلبد به عنوان یکی از آثارثبت ملی استان مورد توجه قرارگیرد واگر دراثر بی مبالاتی خسارتی وارد گردد باید اداره میراث فرهنگی شهرستان پاسخگوی این موضوع باشد)

     آپلود عکس   آپلود عکس

بخشدار نوسود یکی از دغدغه های روستا را آب شرب به واسطه ی زباله های شهر نودشه دانست و افزود: در چند مرحله آب روستای مذکور از جانب خانه بهداشت ومرکز بهداشت شهرستان مورد آزمایش قرار گرفته خوشبختانه سالم بودن آن مورد تأکید قرار گرفت، علی ایحال از نظر زیست محیطی موضوع تغییرمکان دفع زباله های شهرنودشه همچنان جزء دستورکار بوده و تاکنون نیز چندین بار در کارگروه سلامت شهرستان مطرح و جزء بندهای مصوبات این کارگروه بوده است.

مصطفایی به بازدید اخیر کارگروه بهداشت و کارگروه حفاظت کیفی منابع آب استان در معیت بخشدار، شهردار نودشه و مدیران محلی موضوع ضرورت تغییر مکان جایگاه در کارگروه پسماند استان نیز مطرح و مورد قابل پیگیری می باشد.

ابراهیم شهریاری رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان نیزبهسازی جاده جدید روستای شرکان از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری با اعتباری معادل ۱ میلیارد تومان عنوان نمود.

مهندس شهریاری تصریح نمود: در شرایط فعلی مبلغ ۶۵۰ میلیون تومان برای اینکار تخصیص یافته و این امر در دستور کار اداره راه و شهرسازی پاوه می باشد، علی ایحال پیمانکار مورد نظر نیز تعیین گردیده وانشاالله پس از تشریفات وتجهیز کارگاه و ساز وکار اجرایی آن شروع خواهد شد.

مهندس ایده پور ضمن توصیه به انجام بهینه فعالیت هامورد نظر ضمن تقدیر از اهتمام معمول مجموعه و نیز مشارکت مردم فهیم روستاهای منطقه در ایجاد شرایط بهینه برای زندگی بهتر، مشارکت عمومی اهالی را در انجام تغییرات مطلوب مورد تحسین قرار داد و خطاب به مدیران اجرایی شهرستان یادآورشد که  هرچند مدت یکبار گزارش پیشرفت فیزیکی طرح های مورد نظر جهت اقدام بعدی گزارش نمایندبازدید از خانه بهداشت (که در پی می آید) و مرز شوشمی دیگر برنامه های کاری مدیریت ارشد شهرستان بود. توفیق دولتمردان نظام جمهوری اسلامی در راستای خدمت صادقانه به مردم باوفای منطقه را از ایزد منّان خواسته وخواهان است.

منبع: خبرگزاری پاوه پرس

آپلود عکس

 شنبه 15 شهریور 1393

نظرات (

مطالب پیشین

» متن پیام نوروزی رییس جمهوری در آغاز سال ۱۳۹۴
» متن پیام نوروزی مقام معظم رهبری به مناسبت آغاز سال ۱۳۹۴
» کاشت بیش از 1600 اصله نهال در بخش نوسود به مناسبت روز درختکاری
» آقای منصور وهابی به سمت رئیس آموزش و پرورش منطقه نوسود منصوب شد
» مراسم با شکوه راهپیمایی 22 بهمن در شهرهای نوسود و نودشه
» مشروحی از سخنان دکترمنوچهری در جمع نمازگزاران شهرنودشه
» امام جمعه شهر نودشه مطالبات مردم این شهر را از نماینده اورامانات بیان کرد
» مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه:مهمترین دستاورد دولت تدبیر و امید ایجاد آرامش در جامعه است
» فرا رسیدن ایام تاسوعا و عاشورای حسینی تسلیت باد
» معاون استاندار کرمانشاه:اعتیاد زاییده توسعه نیافتگی و بد توسعه یافتگی جوامع است
» معاون استاندار کرمانشاه: سیاست دولت بر توسعه مشارکتهای مردمی در همه سطوح است
» ارتحال عالم ربانی ، حضرت آیت الله مهدوی کنی تسلیت باد
» 25 مهرماه سالروز سفر تاریخی و به یاد ماندنی رهبر معظم انقلاب (مد) به شهرستان پاوه مبارکباد
» اولین جلسه شورای فرهنگ عمومی بخش نوسود برگزار شد
» مصطفایی:در ساخت وسازها رعایت ضوابط و اصول فنی مورد توجه قرار گیرد.
» بازدید نمایشگاه كانون پرورشی فکری کودکان شهر نوسود به مناسبت هفته ملی کودک
» دیدار با فرماندهان و نیروهای مرزبانی و کلانتریهای نوسود ونودشه و تبریک هفته نیروی انتظامی
» هفته نیروی انتظامی گرامی باد
» عید سعید قربان مبارک باد
» نواخته شدن زنگ آغاز سرشماری عمومی کشاورزی منطقه نوسود به صورت نمادین در دبستان امام محمد غزالی شهر نوسود

» لیست کامل مطالب ارسالی


معرفی سایت


بسمه تعالی

وب سایت بخشداری نوسود ورود
همه شما بزرگواران را به دنیای
مجازی گرامی میدارد.جستجو

 

     

پیوند ها

پایگاه اطلاع رسانی دفتر مقام معظم رهبری
ریاست جمهوری
پایگاه اطلاع رسانی دولت
خبرگزاری مجلس شورای اسلامی
پورتال وزارت کشور
پورتال استانداری کرمانشاه
زیرو پورتال فرمانداری شهرستان پاوه
پایگاه اینترنتی امام جمعه پاوه
شورای اسلامی شهر نودشه
استان پنجم
خبرگزاری مهر
خبرگزاری فارس
خبرگزاری کار ایران (ایلنا)
خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا)
خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)
واحد مرکزی خبر
جهان نیوز
خبر آنلاین
تابناک
خبرساز
پایگاه اطلاع رسانی شهرداری نودشه
دفتر ارتباطات و اطلاع رسانی دکتر منوچهری

صفحه اصلی |  تماس با ما |  اضافه به علاقه مندی ها | ذخیره صفحه | طراح قالب


Copyright © 2012 by bakhshdari-nawsud.ir
Designed By : hawli.mihanblog.com